Mensen in de Verlichtingsbranche: Debbie Connolly


Debbie Connolly is Applications Support Manager at Sylvania Schréder
Debbie Connolly
Applications Support Manager IT - Sylvania Schréder

Bedrijven worden gedefinieerd door de mensen die voor hen werken: Schréder loopt al meer dan een eeuw voorop in verlichting dankzij zijn medewerkers wereldwijd. Hoewel onze verlichtingsoplossingen, van de Champs-Élysées tot NorthConnex, een negen kilometer lange tunnel met twee buizen en twee rijstroken in Sydney, uiterst zichtbaar zijn, is veel van het werk achter de schermen niet zichtbaar. Van logistiek tot HR, er zit een enorm team achter het laten werken van de verlichting - en Life@Schréder vertelt de verhalen van de mensen die Schréder maken tot wat het is.

Debbie Connolly biedt systeemondersteuning bij Schréder in Sydney, Australië. Ze heeft net haar 30-jarig jubileum gevierd; haar team werd onderdeel van Schréder bij de overname in 2020 van de Gerards Sylvania verlichtingsdivisie. Na enkele jaren op de financiële afdeling heeft ze een projectrol aangenomen om haar encyclopedische kennis van het bedrijf en zijn processen optimaal te benutten. Toegewijd aan het verbeteren van de manier waarop dingen werken, is ze betrokken geweest bij talrijke overgangen en speelt ze een essentiële rol bij de laatste, nu Schréder overgaat op een nieuw ERP-systeem (Enterprise resource planning) voor het hele bedrijf.

Ik zit tussen de gebruikers en het technische team in...

Ook al ben ik IT'er, ik ben geen programmeur. Ik begrijp hoe dingen werken, ik kan beide kanten interpreteren, ik ben een soort brug. We implementeerden Movex, ons ERP-systeem, en beheerden de communicatie tussen de experts en ons team. In die tijd groeide Gerard Lighting door andere bedrijven over te nemen, dus ik was betrokken bij het overzetten van hun software naar onze ERP software, dus ik was betrokken bij minstens acht implementaties.
 

Mijn werk is voortdurende verbetering...

Ik ondersteun ons ERP-systeem, ik ondersteun ons CRM-systeem (Customer Relationship Management) en ik begrijp hoe alle onderdelen van het bedrijf in elkaar steken. Als ik het antwoord niet weet, weet ik aan wie ik het moet vragen! Als we een proces willen verbeteren, begrijp ik hoe alles in elkaar steekt. Op onze afdeling is het onze taak om alle anderen in staat te stellen hun werk efficiënt te doen.
 

Ik hou van het ethos van Schréder...

Het is nu twee jaar geleden en wat ik zie bevalt me tot nu toe! Ik heb een financiële achtergrond, dus ik hou van de structuur die ze hebben, en de vragen die ze stellen zijn de juiste, vooruitlopend op de grote integratie. Ook de milieudoelstellingen van het bedrijf bevallen me. Er is echt nadruk gelegd op het verminderen van onnodig afval, het verminderen van verpakkingen, het besparen van energie... het is geweldig om te zien dat we ons steentje bijdragen.
 

En het feit dat het een familiebedrijf is...

Gerard Lighting is klein begonnen: nadat ik terugkwam van zwangerschapsverlof heeft het hele team mijn kinderen zien opgroeien, het management was als familie. In de loop der jaren werden we onderdeel van een grotere groep, dus het is fijn dat het weer een familiebedrijf is.
 

We zijn een heel klein team...

Ik leid een team van drie en we zorgen voor veel verschillende gebieden, waaronder de database voor al onze producten. Peiying, onze baas, noemt onze afdeling het "Zwitsers zakmes" omdat we alles voor elkaar krijgen. Als er een transactie is die een beetje ingewikkeld lijkt, speel ik detective, als er een rapport is dat iemand nodig heeft, ben ik daarbij betrokken. We leiden net een nieuwe logistiek coördinator op... er is een echte diversiteit. 
 

Een typische dag bestaat niet...

Daarom ben ik zo lang in deze baan gebleven! Geen twee dagen zijn hetzelfde. Ik zou me vervelen bij een gewone baan, denk ik. Ik ben momenteel aan het uitzoeken wat collega's nodig hebben van het nieuwe systeem en krijg training over hoe ze dat kunnen bieden. 
 

Ik ben echt trots op...

Ik heb geen groot "kijk dit sportveld" moment, we zijn op de achtergrond aan het ploeteren. Een van de dingen waar ik trots op ben is de manier waarop we onze systemen hebben aangepast tijdens de integratie met Schréder. We gingen net live toen we in COVID lockdown gingen, we verhuisden tegelijkertijd naar een andere buitenwijk van Sydney en ons team hield alles draaiende. Dat is een hele prestatie!
 

De volgende uitdaging komt eraan...

De Schréder Groep implementeert binnenkort een nieuw ERP-systeem om de bedrijfsprocessen te stroomlijnen en de klantervaring wereldwijd te verbeteren. De afgelopen 20 jaar heb ik mensen op ons systeem gezet, nu ga ik ons systeem op dat van iemand anders zetten. Het moet goed zijn, ik leer graag nieuwe dingen. Ons huidige systeem, Movex, heeft niet alle toeters en bellen, hoewel het nog steeds erg betrouwbaar is! Dus onze focus ligt nu op het opschonen van gegevens en het invoeren van best practices voor de overstap. 


Schréder heeft een goede aanpak van de balans tussen werk en privé... 

Buiten het werk doe ik aan drakenboot varen, cross-country mountainbiken en wandelen, en mijn man en ik doen ook elk jaar de Mystery Box Rally. Dat is erg leuk. Je krijgt een auto van 25 jaar oud en maakt een vijfdaagse rally door afgelegen delen van Australië, met monteurs die je ondersteunen. Dit jaar gingen we met een Nissan Pulsar uit 91 van Port Lincoln SA, langs de Oodnadatta Track naar de Flinders Ranges.  Het beste van alles is, dat het geld opbrengt voor kankeronderzoek.

Volg Debbie op LinkedIn